Usługi

Czym się zajmuję?

Postaw na nowoczesną formę reklamy i pokaż profesjonalizm swojej branży. Zaprezentuj się w 360° wykorzystując wirtualne podróże i nagrania sferyczne, a także zdobądź nowe kontakty za pomocą nowoczesnej witryny internetowej. Kompleksowe usługi, indywidualne i profesjonalne podejście oraz nowoczesne technologie takie jak druk 3D i użycie dronów – to synonimy firmy eM-safe!

Wirtualne podróże 360

Wirtualne podróże StreetView 360°

Zdjęcia i nagrania sferyczne 360° 8K

Zdjęcia i nagrania sferyczne 360° 8K

Kompleksowe usługi webmasterskie

Kompleksowe usługi webmasterskie

Projektowanie CAD 3D

Projektowanie CAD 3D

Druk 3D i prototypowanie

Prototypowanie 3D

Usługi BSP

Usługi BSP

Jurkiewicz eM-safe

Dlaczego warto wybrać moje usługi?

Szybkość, jakość, profesjonalizm

Z najwyższą dbałością o szczegóły.

Spacer 3D

Wykonywany sprzętem z aprobatą Google!

Strony WWW

Responsywne, lekkie i spersonalizowane

Druk 3D

W technologii FDM w atrakcyjnych cenach

Usługi Dronem

Szkolenia, Inspekcje i wideofilmowanie.

Programista

Spacery 3D

Po co wirtualne podróże?

Wirtualne spacery, pomagają w procesie podejmowania decyzji. Wnioski z obserwacji wskazują na to, iż wizualizacje w których przedstawione są realne pomieszczenia/ produkty cieszą się większym zainteresowaniem z uwagi na to, że oddają faktyczny stan rzeczy (nie są wyidealizowane komputerowo).

Usługi dedykowane są dla deweloperów wyposażających mieszkania „pod klucz”, a także firm i instytucji chcących zwiększyć atrakcyjność reklamowanych miejsc – od pojedynczych lokali (np. hotele, restauracje, obiekty sakralne).

10+

średnia ilość zdjęć na projekt

1600+

godzin wydruków 3D

do 24h

czas odpowiedzi na zapytanie

50+

obsłużonych i zadowolonych klientów

Realizacje

Opinie klientów

Wysoka jakość usług i dbałość o detale przy realizacji projektów. Strony są estetyczne i zoptymalizowane pod kątem SEO. Świetny kontakt na każdym etapie zlecenia, indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań. Profesjonalne i solidne wykonanie!
Igor i Michał
Fabryka Sportu i Rekreacji

Zlecenie usług

Realizacja w 3 krokach!

Krok 1

Wybierz usługę

Skontaktuj się poprzez formularz na stronie. Podaj swoje dane - odezwę się w ciągu 24h!

Krok 2

Otrzymaj wycenę

Dla spacerów 3D - umówimy się na spotkanie, omówimy szczegóły i wybierzemy datę realizacji.

Krok 3

Wykonane zlecenie

Wraz z usługą otrzymasz ode mnie dopasowany produkt oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

Krok 1

Wybierz usługę

Skontaktuj się poprzez formularz na stronie. Podaj swoje dane - odezwę się w ciągu 24h!

Krok 2

Otrzymaj wycenę

Dla spacerów 3D - umówimy się na spotkanie, omówimy szczegóły i wybierzemy datę realizacji.

Krok 3

Wykonane zlecenie

Wraz z usługą otrzymasz ode mnie dopasowany produkt oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

zamów

Najczęstsze pytania

Chcesz się dowiedzieć...

Na cenę witryny internetowej składa się kilka czynników – hosting, domena oraz wykonanie i utrzymanie samej witryny. Ceny hostingów są zróżnicowane i zaczynają się od około 150zł. Cena domeny uzależniona jest od jej końcówki (np. krajowa .PL) i to koszt średnio 123zł rocznie. Wykonanie samej strony uzależnione jest między innymi – ilości podstron, czasu na realizację czy stopnia skomplikowania układu.

Masz wizję, ale nie potrafisz jej zrealizować? Odezwij się poprzez formularz, a na pewno znajdziemy rozwiązanie!

Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, działasz w branży hotelarskiej, turystycznej, reprezentujesz instytucję edukacyjną czy też jesteś deweloperem lub inną firmą szukającą nowoczesnej formy reklamy – to odpowiedź brzmi TAK.

Wirtualne wycieczki zwiększają zainteresowane daną firmą o około 48%, a dwie na trzy osoby częściej wybierają i odwiedzają miejsca, które wcześniej mogli zobaczyć na zdjęciach.

Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce usługi. W przypadku spacerów wirtualnych otrzymasz ode mnie nie tylko gotowy produkt w postaci implementacji z Google StreetView, ale także pojedyncze zdjęcia, które możesz zamieścić jako interaktywne posty w mediach społecznościowych i możliwość zawarcia wirtualnego spaceru na swojej stronie internetowej.

Nie posiadasz strony lub jest ona archaiczna? Żaden problem! Mogę zająć się także kompleksową usługą webmasterską dla Twojej firmy.

Dla każdej z usług oferuję wsparcie posprzedażowe.

Martwisz się czy poradzisz sobie z prowadzeniem własnej strony? Przez 12 miesięcy oferuję wsparcie w zakresie aktualizacji technicznej witryny. Istnieje również możliwość dokupienia samego wsparcia witryny (w tym: aktualizacje treści) na kolejne lata, w rozliczeniu jako abonament miesięczny/ jednorazowa płatność. 

Dla zdjęć sferycznych gwarancją jest przekazanie zdjęć w najwyższej dostępnej jakości oraz przekazanie gotowego kodu do zamieszczenia spaceru na stronie WWW. 

FAQ 360

Potrzebujesz więcej informacji?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania? Chcesz otrzymać wycenę? Skontaktuj się poprzez formularz – odpowiedź zwrotna do 24h!

    Stip - 161616